42-200 Częstochowa
ul. Piastowska 81
Czynne:
poniedziałek - piątek
od 8.00 do 17.00
sobota od 8.00 do 13.00

AKUMULATORY MOTOCYKLOWE MORETTI

Dodano: 2020-03-25 18:35:49

Akumulatory motocyklowe Moretti Parts produkowane są przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych, a także przy zastosowaniu efektywnych i nowoczesnych technologii. Nasze akumulatory motocyklowe objęte są 12-miesięczną gwarancją, a przy ich sprzedaży i obsłudze zachowujemy przyjęte normy środowiskowe. W akumulatorach Moretti ukrywają się nowoczesne rozwiązania, jak wyświetlacz, AGM .

Akumulatory motocyklowe Moretti pasują do wielu marek motocykli i skuterów. Znaleźć wśród nich można akumulatory do motocykli takich marek jak: Honda, Yamaha, BMW, Kawasaki, KTM, Aprilia, Suzuki, Husqvarna, Triumph, Junak, Romet, Barton i skuterów takich jak Peugeot, Zipp, Piaggio, Vespa i inne.
 

OCHRONA ŚRODOWISKA

Troszczymy się o środowisko.

Aż 96% części składowych akumulatora może być poddane recyklingowi i użyte ponownie.

Zgodnie z wymogami Ustawy o bateriach i akumulatorach z dnia 24 kwietnia 2009 r (Dz. U. 2009 nr 79 poz. 666 ze zm.) oraz w trosce o ochronę środowiska, każdy użytkownik końcowy może oddać zużytą baterię w celu recyklingu w naszym serwisie.

PAMIĘTAJ! Kupując nowy akumulator, stary pozostaw sprzedawcy w celu recyklingu.

Przy zakupie nowego akumulatora bez oddania zużytej baterii, pobierana jest opłata depozytowa w wysokości 30 zł (co zostaje potwierdzone na dokumencie potwierdzającym pobór opłaty). Zużyty akumulator możesz dostarczyć do 30 dni od daty pobrania opłaty depozytowej, która zostaje zwrócona (co zostaje potwierdzone na dokumencie potwierdzającym zwrot opłaty).


AKUMULATORY MOTOCYKLOWE AGM

Zastosowanie technologii AGM w akumulatorach motocyklowych pozwala znacząco wydłużyć żywotność oraz poprawić parametry techniczne. W ich wnętrzu znajdują się maty z włókna szklanego, ułożone pomiędzy płytami dodatnimi i ujemnymi, które zalane są elektrolitem. Ogromną zaletą akumulatorów AGM jest możliwość ich zamontowania pod dowolnym kątem, bez obaw o wyciek elektrolitu. Cechują się odpornością na wstrząsy i wysokim prądem rozruchowym. Akumulatory AGM są polecane do motocykli naszpikowanych elektroniką.


AKUMULATORY MOTOCYKLOWE Z WYŚWIETLACZEM

Motocyklowe akumulatory AGM z wyświetlaczem zachowują wszystkie najlepsze cechy akumulatorów AGM, a do tego wyposażone zostały w wyświetlacz LCD dla pełnej kontroli pracy akumulatora.

Linia akumulatorów Moretti z wyświetlaczem LCD dzięki wbudowanemu chipowi pozwala na łatwy odczyt danych i odpowiednie reagowanie na stany akumulatora. Pozwala to zmaksymalizować czas pracy baterii nawet do 6 lat!

Dzięki wyświetlaczowi możemy sprawdzić napięcie akumulatora: informuje o poziomie naładowania baterii, zmierzyć czas pracy akumulatora od momentu podłączenia. W przypadku kiedy nasz akumulator znacznie się rozładuje, będzie nas o tym informować sygnałem dźwiękowym.


Kompaktowa ładowarka do akumulatorów żelowych, AGM oraz kwasowych 12V firmy Moretti.

Możliwość ładowania akumulatorów o pojemności od 2,5 Ah do 20 Ah. Żabki zapewniające pewny i wygodny chwyt klemy akumulatora. Ładowarka o bardzo małych gabarytach, wyglądem przypomina ładowarkę do telefonów komórkowych. 

Gwarancja: 12 miesięcy

 

Specyfikacja techniczna:

  • Producent: MORETTI

  • Rodzaj ładowarki: CYFROWA

  • Zasilanie: 100-240V, 50/60Hz

  • Napięcie: 12V

  • Natężenie: 1A

  • Kompaktowa ładowarka do akumulatorów żelowych, AGM oraz kwasowych 12V/2,5Ah-20Ah

  • Dioda led sygnalizująca naładowanie akumulatora

  • Czerwona Dioda - ładowanie akumulatora

  • Zielona Dioda - akumulator naładowany