42-200 Częstochowa
ul. Piastowska 81
Czynne:
poniedziałek - piątek
od 8.00 do 17.00
sobota od 8.00 do 13.00

 

SERIE CX

 

 

Gotowy do użycia

30% większa moc

Wydłużony cykl życia

Szybkie ładowanie podczas użytkowania pojazdu

Wzmocniony materiał

Odporny na wibracje

Zaawansowana technologia AGM akumulatory bezobsługowe: 100% hermetyczny i całkowicie odporny na wyciek. W odniesieniu do zwykłych akumulatorów AGM gwarantują wyższą moc rozruchową, więcej cykli czyli dłuższy czas eksploatacji akumulatora. Specjalne siatki wzmacniane wapniem i specjalne spawanie końcówek zapewniają najlepszą odporność nawet w pojazdach z wysokimi wibracjami. Nie wymagają obsługi przed pierwszym uruchomieniem, ponieważ są już fabrycznie naładowane i gotowe do użycia.

 

MF SERIES

 

 

 

 

Zawiera kwas

Całkowicie hermetyczny

Nie wymaga uzupełniania

Może być zainstalowany w dowolnej pozycji

Technologia AGM (Absorbed Glass Mat) to innowacyjny system stosowany przez UNIBAT. Po zalaniu elektrolitem bateria jest całkowicie zamknięta

Bezobsługowy (MF) Doskonała moc rozruchu Więcej cykli rozładowania w porównaniu do konwencjonalnych akumulatorów Może być zainstalowany w dowolnej pozycji, bez ryzyka wycieku kwasu.

 

CONVENTIONAL SERIES

 

  • Zawiera kwas

  • Dostępne dla każdego rodzaju pojazdu

Są to tradycyjne baterie, które są odporne na korozję i wibracje, dostępne do każdego zastosowania.

Były to pierwsze baterie wykorzystujące technologię ołowiowo-wapniowa, w celu osiągnięcia lepszych osiągów i mniejszej konserwacji oraz, co ważniejsze, cyklu życia lepszego niż konwencjonalne akumulatory:

Wzrost natężenia prądu z 5% do 8%, w celu zagwarantowania lepszej wydajności podczas fazy rozruchu. Bezobsługowa konserwacja, z powodu niskiego zużycia wody. Dłuższy czas trwania, więcej cykli ładowania, a przede wszystkim większa wytrzymałość poziomu naładowania.